Kastamonu Pınarbaşı trafik yoğunluk haritasını inceleyerek şu anda Pınarbaşı ilçesindeki önemli bağlantı yollarının ve trafik akışının yoğun ve az olan yolları inceleyerek mevcut anlık trafik yoğunluk durumunu görebilirsiniz. Pınarbaşı ilçe merkezi ve ana bağlantı yollarındaki mevcut yol çalışmalarını veya trafik kazalarını takip ederek o güzergahtaki yol trafiğinin ne düzeyde akıcı olduğunu inceleyebilir ve gerekirse alternatif yolları kullanarak gideceğiniz yere daha hızlı ve zaman kaybına uğramadan ulaşabilirsiniz.


Pınarbaşı son trafik durumu nedir merak ediyorsanız yukarıdaki haritadan mevcut durumu anlık ve canlı olarak takip edebilirsiniz. Yeşil renk ile belirtilen yol güzergahları akıcı trafiğe sahiptir ve kırmızıya doğru renk değiştiren yollar ise trafik sıkışıklığına sahip olan yolları göstermektedir. Mevcut yol üzerindeki ortalama araçların ilerleme hızlarını yol üzerine giderek görebilirsiniz. Kapalı yollar ise tamamen siyah renk ile belirtilmektedir.

5 Günlük Pınarbaşı Hava Durumu Tahmini

Pınarbaşı çevresindeki yollarda 5 günlük hava durumu aşağıdaki gibidir.
Tarih Hava Durumu En Düşük En Yüksek
02 Haziran 2017 Cuma Kısa süreli yağmur Kısa süreli yağmur 9 ° C 23 ° C
03 Haziran 2017 Cumartesi Güneşli Güneşli 11 ° C 27 ° C
04 Haziran 2017 Pazar Güneşli Güneşli 11 ° C 30 ° C
05 Haziran 2017 Pazartesi Güneşli Güneşli 11 ° C 28 ° C
06 Haziran 2017 Salı Orta kuvette veya şiddetli kısa süreli yağmur Orta kuvette veya şiddetli kısa süreli yağmur 9 ° C 24 ° C

Kastamonu Pınarbaşı 5 Günlük Hava Durumu Tahmini